HARGEN EHITUS OÜ

Meie teenused

Katusetöödest remonditöödeni

Katusetööd

Hoone üheks olulisemaks osaks on katus, mis tagab teiste hoone osade säilivuse. Katust renoveerides on oluline valida õige aluskonstruktsioon – nii kivi- kui ka teraskatused nõuavad oma kaalu ja profiilide poolest erinevat konstruktsiooni. Enne roovituse paigaldust on oluline paigaldada aluskate, mis tagab kondensatsioonivee äravoolu.

Kõikide eelnevalt nimetatud aspektide juures oleme abiks oma klientidele katuste ehitusel ja renoveerimisel. Pakume katuse terviklahendusi – alustades sarikatest kuni vihmaveesüsteemideni välja. Omame teadmisi erinevatest katusetüüpidest ja kindlasti suudame kliendile olla abiks valiku tegemisel.

245240687_272662664727325_9034545329832033612_n
IMG_3729

Fassaaditööd

Fassaaditöödega oleme kokku puutunud aastaid. Teostame erinevaid fassaade: puitfassaadid, krohvfassaadid ja plaatfassaadid.

Puitfassaadide olulisemaks aspektiks on tugev ja stabiilne ning hästi soojustatud aluskonstruktsioon. Oluline on tagada soojustusele tuulekindlus, samas muudele osadele tuulduvus. Tunneme puitfassaadi materjale ja tagame kvaliteetse töö ning ilusa ilme Teie majale.

Krohvfassaade ehitades on vajalik paigaldada ja kinnitada soojustus vastavalt normidele. Tänasel päeval on igaks fassaadi renoveerimise etapiks olemas vastavad aluskrundid, segud, võrgud, mille õige kasutamine tagab hoonele kauakestva ja kena näo. Omame kontakte, et pakkuda Teile kvaliteetseid materjale ning paigaldame neid vastavalt ehitusnormidele.

Plaatfassaadide parimateks omadusteks on kiire paigaldusviis, värvivalik, vastupidavus, ning erinev pinnakate. Plaatfassaade sobib paigaldada nii eramutele, korterelamutele, lao- ja tööstushoonetele kui ka muudele ühiskondlikele hoonetele. Plaatfassaadi puhul tuleb jälgida korrektselt, et paigaldus oleks vastavalt juhenditele – valesti paigaldatud kinnitustarvikud võivad lõhkuda plaate ning neid ei ole praktiliselt võimalik parandada. Plaatfassaadide puhul pöördu ikka ja jälle meie poole!

Üldehitus

Omame pikaajalise kogemusi paljudes üldehitustöödes. Pakume klientidele erinevaid üldehitustöid: puidutööd, müüritööd, betoonitööd, avatäidete paigaldus, soojusisolatsiooni paigaldus, kipsi ja muude ehitusplaatide paigaldus.

269875023_635032424549078_3368827407774450071_n
IMG_1745

Siseviimistlustööd

Teeme teie kodu ilusaks, pakkudes teile kvaliteetset siseviimistlustööd. Sisetöödest pakume: maalritööd, kipsitööd, plaatimistööd, põrandakatete paigaldamine, ripplagede ehitus jms. Pakume kliendile sisetööde osas terviklahendusi ning hangime selleks alati kvaliteetseid materjale.

Remonditööd

Meie üheks teenuseks on olla kättesaadav klientide kiireloomulistele remonditöödele ja muudele tehnilistele ning ehituslikele probleemidele. Kui vajad oma kodus meistrimeest, kes suudaks lahendada Teie igapäevased pisemad remonditööd, siis pöördu julgelt meie poole.

Pisiremonditööd, mida pakume:

Veelekete kõrvaldamine

Segistite, kraanikausside paigaldus

Erineva tehnika paigaldus ja ühendamine(pesumasinad, elektripliidid, köögikubud jne)

Maalide, tv-aluste seina kinnitamine

Mööbli kokkupanek

Kahjustada saanud majapidamisdetailide vahetus ja parandus.

electrician-1080554_1920

Miks peaksite meid valima?

Pakume suure pühendumuse ja armastusega tehtud tööd, millele on vähemalt 2 aastane garantii.

Peame kinni tähtaegadest

Teostame töid lepinguliselt

Pakume vähemalt 2 aastast garantiid

Efektiivne meeskonnatöö