hargen ehitus

Meie teenused

Katusetöödest remonditöödeni

eramajade remont

Eramajade rekonstrueerimine ja renoveerimine

Üksikelamu korrastamine terviklahendusena on keeruline ja mahukas töö, mis nõuab teadmisi ja kogemusi.  Kõige olulisemaks etapiks eramaja rekonstrueerimise juures võib pidada eeltööd – projekteerimine, läbipaistva hinnapakkumise ning töögraafiku koostamine koos tööde järjekorraga. On oluline, et mõlemad osapooled mõistaksid ehitusprotsessi alati üheselt. Põhjalik eeltöö enne rekonstrueerimistööde algust lihtsustab ja kiirendab ehitustöid ca kaks korda. Nagu juba vanasõna ütleb – üheksa korda mõõda, üks kord lõika.

Tagame Teile professionaalse ja kvaliteetse ehitusteenuse. Meie meeskond tunneb hästi ehitusmaterjale ja oskab neid oskuslikult paigaldada. Kogemus on näidanud, et tootjapoolsete juhendite järgimine annab toimiva lõpptulemuse. Hargen Ehituse eesmärk rekonstrueerimistöödel on pakkuda kliendile murevabu lahendusi nii ehituse kui ka hilisema kasutamise ajal.

 • KredExi iga – aastased toetusvoorud väikeelamu rekonstrueerimiseks.
 • Hoone energiatõhusamaks muutmine – küttekuludelt kokkuhoid.
 • Parem sisekliima.
 • Hoone tänapäevastamine muudab selle kasutamist mugavamaks ja efektiivsemaks.
 • Hoone välisilme muutub kardinaalselt.
 • Võimalik muuta ruumiplaneeringuid.
 • Ökoloogilise jalajälje vähenemine.
 • Kinnisvara väärtuse tõus.

Kliendid hindavad meie pühendumust ja kvaliteeti, mida näete ka meie positiivsetest tagasisides klikkides siia. Oleme ausad ja avatud suhtlejad, kes väärtustavad läbipaistvust ja klientide rahulolu. Meie meeskond koosneb kõrge reputatsiooniga meeskonnast, kes on valmis pakkuma professionaalset abi. Põhjalik eeltöö ja täpne dokumentatsioon on meie töö lahutamatu osa, tagades projektide sujuva kulgemise. Lisaks pakume garantiid igale teostatud tööle, et tagada teie investeeringute turvalisus ja rahulolu.

KORTERITE REMONT

Korterite remonttööd jagunevad kaheks – kapitaalremont ja sanitaarremont. Sanitaarremondi puhul piirduvad tööd üldiselt maalritöödega ning teinekord ka liistude, ukselinkide, pistikupesade ja lülitite ning valgustite vahetusega. Korteri kapitaalremondi puhul aga alustatakse põhjalikust lammutusest. Üldjuhul kapitaalremont sisaldab elektrisüsteemi täielikku uuendamist, tarbeveetorustiku vahetust, aluspõrandate ehitust ning üldjuhul ka krohvimis- ja kipsitöid, et sirgestada seinad. 

Oleme oma meeskonnaga uuendanud ja renoveerinud mitmeid kortereid nii uuemates, kui ka vanemates majades. Kogemus erinevate korterite remondil  on loonud meile võimaluse  koostada koheselt läbipaistev ilma lisakuludeta hinnapakkumine. 

 • Esmalt oleks mõistlik saada vastus küsimusele kas vajad kapitaalremonti või sanitaarremonti? Kas soovid muuta ka planeeringut?
 • Teha selgeks, milliseid pinnakatteid soovid näha põrandal, seintes ja laes?
 • Kas soovid vahetada elektrisüsteemi? Õigemine öeldes tuleb saada aru, kas elektrisüsteem vajab uuendamist.
 • Kas eelnevalt on majas juba vahetatud vee- ja kanalisatsioonitorud? Vannitoa renoveerimise käigus oleks need tööd juba vähemalt Sinu korteri püstakus mõistlik ära teha. Tihtipeale saavad kannatada äsja remonditud vannitoad just seetõttu, et ühistu ühel päeval võtab vastu otsuse, et on tarvis vahetada vee- ja kanalisatsioonitorud. Kui Sinu korteris on see töö teostatud selliselt, et lammutustöid püstaku vahetusel pole vaja teostada siis jääb vannituba puutumata.
 • Mõtle läbi, kas sinu korterisse on planeeritud eksklusiivsemaid lahendusi? Duššiniss, led profiilid sisseehitatud riiulites jms.

Üldjuhul on Töövõtjal lihtsam koostada hinnapakkumist kui klient on oma soovides kindel ja eeltöid juba planeerimise osas teinud.

 • Kogemused korterite remondil erinevat tüüpi majades.
 • Suudame pakkuda võtmeid kätte lahendusi – uuendame elektrisüsteemi, vahetame torustikud, ehitame uued põrandad ja teostame väga kvaliteetsed viimistlustööd.
 • Teostame ka erinevaid keerulisi lahendusi, mis puudutab näiteks valgustust, seinanišše, garderoobe jms.
 • Tunneme tänapäevaseid ehitusmaterjale.
 • Järgime ehituslikke nõudeid ja norme.
 • Põhjalik eeltöö ja dokumentatsioon ehitamise ajal.
 • Garantii igale teostatud tööle.
korteri remont
Pööningu ehitus

Pööningukorruste väljaehitus

Pööningukorruse väljaehituse üks olulisemaid märksõnu on planeerimine. Kuna kaldkatuse puhul kasulikku pinda on vähem, siis tuleb ruumijaotus hästi läbi mõelda. On oluline, et seni seisnud pind saaks kasutatud selliselt, et seda oleks mugav kasutada.

Hea sisekliima tagamine pööningukorrusele rajatud eluruumis nõuab oskuslikku materjalide kasutamist. On oluline, et soojustus on paigaldatud korrektselt, aurutõkkekiht on toimiv ning on olemas ka tuult pidav kiht. Loomulikult ei saa unustada ventilatsiooni, avatäiteid jms.

Tihtipeale on vaja pööningukorruse väljaehituseks kaasata ka konstruktorit ning arhitekti. Tavalisest keerukamaid sõlmlahendusi on palju, mis kaasnevad pööningukorruse väljaehitusega eluruumiks. Vahelaele lasuv koormus muutub kardinaalselt ning võib vajada korrigeerimist konstruktsiooni osas. Peamine murekoht korruse väljaehitusel on kõrgus – põrandapind üldjuhul tõuseb ning ruum ja selle osad ei pruugi olla Tellija algse ettekujutuse järgi. Oleme valmis lahendama kõik mured, mis kaasnevad pööningukorruse väljaehitamisega.

 • Tekib lisa eluruum.
 • Kinnisvara väärtuse tõus koos võimaliku üüritulu tekkimisega.
 • Arenduspartnerite olemasolu – maja fassaad ja katus korda pööningukorruse arvelt. Tihtipeale paljude korteriühistute võimalus laenumaksed elanikele mõistlikuna hoida.
 • Vahelae konstruktsioon ei ole võimeline koormust vastu võtma. Peaaegu alati on probleem lahendatav konstruktsiooni tugevadamise ja toestamisega. Teiseks on vanades majades on tihtipeale vahelae vahel liiv ja šlakk, mis kaalult raske ning selle asendamine villaga on väga oluline nüanns koormuse vähendamiseks.
 • Sarika pennid on madalal – Sõltuvalt katuselahendusest saab konstruktsiooni muuta.
 • Eelnevad ehituslikud vead katuseehituse juures. Nõuab probleemide lahendust ja sõlmlahenduste muutmist.
 • Projekteerimine on tehtud pinnapealselt ja läbimõtlemata.
 • Kogemused pööningute väljaehitusega.
 • Tunneme tänapäevaseid ehitusmaterjale.
 • Järgime ehituslikke nõudeid ja norme.
 • Põhjalik eeltöö ja dokumentatsioon ehitamise ajal.
 • Garantii igale teostatud tööle.

Fassaaditööd

Fassaaditöödega oleme kokku puutunud aastaid. Teostame erinevaid fassaade: puitfassaadid, krohvfassaadid ja plaatfassaadid.

Puitfassaadide olulisemaks aspektiks on tugev ja stabiilne ning hästi soojustatud aluskonstruktsioon. Oluline on tagada soojustusele tuulekindlus, samas muudele osadele tuulduvus. Tunneme puitfassaadi materjale ja tagame kvaliteetse töö ning ilusa ilme Teie majale.

Krohvfassaade ehitades on vajalik paigaldada ja kinnitada soojustus vastavalt normidele. Tänasel päeval on igaks fassaadi renoveerimise etapiks olemas vastavad aluskrundid, segud, võrgud, mille õige kasutamine tagab hoonele kauakestva ja kena näo. Omame kontakte, et pakkuda Teile kvaliteetseid materjale ning paigaldame neid vastavalt ehitusnormidele.

Plaatfassaadide parimateks omadusteks on kiire paigaldusviis, värvivalik, vastupidavus, ning erinev pinnakate. Plaatfassaade sobib paigaldada nii eramutele, korterelamutele, lao- ja tööstushoonetele kui ka muudele ühiskondlikele hoonetele. Plaatfassaadi puhul tuleb jälgida korrektselt, et paigaldus oleks vastavalt juhenditele – valesti paigaldatud kinnitustarvikud võivad lõhkuda plaate ning neid ei ole praktiliselt võimalik parandada. Plaatfassaadide puhul pöördu ikka ja jälle meie poole!

Puitfassaadid pakuvad looduslähedast välimust ja soojust. Krohvfassaadid on tuntud oma vastupidavuse ja lihtsa hooldatavuse poolest, millele lisaks võimaldavad nad  laias valikus viimistlusvõimalusi. Plaatfassaadid seevastu pakuvad modernset ilmet, kiiret paigaldust ning suurepärast vastupidavust ilmastikutingimustele. Iga fassaaditüüp omab unikaalseid omadusi ja paigaldusnõudeid, mida me Hargen Ehituses täielikult mõistame ning oskuslikult rakendame.

Fassaadi renoveerimine mitte ainult ei uuenda hoone välimust, vaid aitab ka parandada sooja pidavust, suurendada kinnisvara väärtust ja vähendada hooldus- ning küttekulusid . Samuti kaitseb see hoone konstruktsiooni ilmastikumõjude eest.

Me pöörame suurt tähelepanu Teie hoone omadustele ja Teie eelistustele, arutades läbi erinevad fassaadilahendusi ja nende eeliseid. Meie meeskonna konsultatsioon aitab Teil teha informeeritud otsuseid, vastavalt Teie vajadustele.

parim fassaad
siseviimistlustööd

Siseviimistlustööd

Teie kodu ilu ja mugavus on meie prioriteet. Pakume kvaliteetset siseviimistlustööd mis muudab iga ruumi ainulaadseks ja kutsuvaks. Meie teenused hõlmavad maalritöid, kipsitöid, plaatimistöid, põrandakatete paigaldamist, ripplagede ehitust ja palju muud. Meie pühendunud meeskond tagab terviklahendused siseviimistluse alal, alati valides parimaid materjale mis vastavad standarditele. Meie eesmärk on tagada ruumide funktsionaalsus ja silmailu, mis peegeldavad Teie maitset ja elustiili ning pakkudes samal ajal vastupidavust ja kvaliteeti, milles saate kindel olla. Kogemus ja meisterlikkus on meie tööde tunnusjoon mis tagab teie projektide eduka teostuse.

Siseviimistlustööd annavad teie kodule või äripinnale viimistletud ja professionaalse ilme. Kvaliteetne siseviimistlus parandab ruumi funktsionaalsust, välimust ja mugavust; samuti suurendab see kinnisvara väärtust. Lisaks aitavad siseviimistluslahendused parandada sisekliimat.

Meie siseviimistlustööde teenus katab laia spektri töödest, alustades paigaldusest kuni lõppviimistluseni. Meie kogenud meeskond tagab, et kõik tööd viiakse läbi kvaliteetselt, järgides kehtivaid ehitusstandardeid ja -nõudeid. Pakume ka järelhooldust ja garantiid kõigile teostatud töödele, tagades Teie rahulolu ja investeeringu turvalisuse.

Meie põhjalikud teadmised erinevatest materjalidest koos meie pühendumisega ja täpsusega kindlustavad siseviimistlustööde kõrge kvaliteedi.Peame igapäevaselt ehitustöödepäevikuid ja olulisemate osade kohta koostame aktid. Meie meeskond koosneb spetsialistidest, kes töötavad Teie soovide kohaselt, et tuua Teie soov ellu ja järgides samaaegselt parimaid tavasid.

Katusetööd

Hoone üheks olulisemaks osaks on katus, mis tagab teiste hoone osade säilivuse. Katust renoveerides on oluline valida õige aluskonstruktsioon – nii kivi- kui ka teraskatused nõuavad oma kaalu ja profiilide poolest erinevat konstruktsiooni. Enne roovituse paigaldust on oluline paigaldada aluskate, mis tagab kondensatsioonivee äravoolu.

Kõikide eelnevalt nimetatud aspektide juures oleme abiks oma klientidele katuste ehitusel ja renoveerimisel. Pakume katuse terviklahendusi – alustades sarikatest kuni vihmaveesüsteemideni välja. Omame teadmisi erinevatest katusetüüpidest ja kindlasti suudame kliendile olla abiks valiku tegemisel.

Katuse renoveerimisel või ehitamisel on oluline arvestada aluskonstruktsiooni valikuga, mis peab sobima katusetüübi kaalu ja profiilidega. Lisaks on enne roovituse paigaldust oluline paigaldada aluskate, mis tagab kondensatsioonivee äravoolu. Meie meeskond Hargen Ehitus OÜ-s aitab teil nendes valikutes õigeid otsuseid langetada.

Professionaalne ettevõte tagab katuse ehitamisel või renoveerimisel kvaliteedi, vastupidavuse ja ohutuse. Hargen Ehitus omab pikaajalist kogemust katuseprojektide edukas elluviimises, tagades vee- ja soojapidava katuse. Anname oma tööle garantii.

Katusetööde terviklahendus hõlmab kõikide etappide ehitust alates sarikate paigaldamisest kuni vihmaveesüsteemideni välja. Hargen Ehitus pakub tervikliklahendusi, mis tagavad katuse kvaliteedi, vastupidavuse ja silmailu, samuti aitame teid katusetüübi valikul ja vajalike ehitus- ja renoveerimistööde planeerimisel.

katusefirma eestis
üldehitus teenused

Üldehitus

Hargen Ehitus on aastate jooksul kujundanud endale tugeva reputatsiooni üldehituse valdkonnas, pakkudes klientidele laias valikus  ehitusteenuseid. Meie meisterlik meeskond on spetsialiseerunud erinevatele üldehitustöödele, sealhulgas puidutöödele, müüritöödele, betoonitöödele, avatäidete paigaldusele, soojusisolatsiooni paigaldusele, kipsi ning muude ehitusplaatide paigaldusele. Iga projekt, olgu see suur või väike, viiakse lõpule suure täpsuse ja pühendumusega, tagades töö kvaliteedi ja vastupidavuse. Pühendume sügavalt iga kliendi vajaduste mõistmisele ja rahuldamisele, pakkudes lahendusi, mis on kooskõlas teie eelarve ja ajakavaga. Meie pikaajaline kogemus üldehituse alal kindlustab, et teie projekt on usaldusväärsetes ja oskuslikes kätes.

Me rakendame rangeid kvaliteedikontrolli protsesse, et tagada projektide õigeaegne ja eelarve piires lõpuleviimine. Meie pühendunud projektijuhid hoiavad kliente kõigist projektietappidest pidevalt teavitatuna, tagades sujuva suhtluse ja projekti selguse.

Valides Hargen Ehituse saate partneri, kes on pühendunud teie projektide elluviimisele.Oma kvalifitseeritud meeskonnaga tagame iga projekti kõrge kvaliteedi ja kliendi rahulolu, olles samas paindlik ja kohandades lahendusi vastavalt teie vajadustele. Meie pikaajaline kogemus ja positiivne klientide tagasiside räägib meie eest.

Remonditööd

Meie üheks teenuseks on olla kättesaadav klientide kiireloomulistele remonditöödele ja muudele tehnilistele ning ehituslikele probleemidele. Kui vajad oma kodus meistrimeest, kes suudaks lahendada Teie igapäevased pisemad remonditööd, siis pöördu julgelt meie poole.

Pisiremonditööd, mida pakume:

Veelekete kõrvaldamine

Segistite, kraanikausside paigaldus

Erineva tehnika paigaldus ja ühendamine(pesumasinad, elektripliidid, köögikubud jne)

Maalide, tv-aluste seina kinnitamine

Mööbli kokkupanek

Kahjustada saanud majapidamisdetailide vahetus ja parandus.

Me mõistame, kui oluline on kiire reageerimine eriti remondi- ja tehniliste probleemide korral. Meie meeskond püüab alati reageerida päringutele võimalikult kiiresti, et tagada Teie kodu sujuv toimimine.

Jah, me pakume garantiid igale meie poolt teostatud remonditööle. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset teenust ja tagada meie klientide täielik rahulolu.

remonditööd

Miks peaksite meid valima?

Pakume suure pühendumuse ja armastusega tehtud tööd, millele on vähemalt 2 aastane garantii.

Peame kinni tähtaegadest

Teostame töid lepinguliselt

Pakume vähemalt 2 aastast garantiid

Efektiivne meeskonnatöö